Pies też jest członkiem rodziny – i jemu także należy się prezent. Co kupić dla czworonoga?

psy z prezentami

Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty i jeśli komuś wydaje się, że zwierząt to nie dotyczy, jest w ogromnym błędzie – dlatego zdecydowanie warto postarać się o prezent dla psa. Ale… co wybrać?

Z czego najbardziej ucieszy się pupil?

Z pewnością z okazanego mu zainteresowania, zabaw, wspólnie spędzonego czasu. Na pewno nie pogardzi też najróżniejszymi smakołykami – pod tym akurat względem zwierzęta absolutnie niczym nie różnią się od ludzi. Wszyscy lubimy przekąsić coś smacznego.

Rzecz w tym, że akurat smakołyki warto kupować na co dzień – a przynajmniej dość regularnie, uszczęśliwiając swojego czworonoga. A gdyby tak poszukać czegoś, co zostanie na dłużej?

Możliwości jest mnóstwo – a prezent dla psa na pewno go ucieszy, co najmniej tak bardzo jak pełna miska!

Pomysły na prezent dla psa

Co więc wybrać? Oto propozycje – a każda z nich wyróżnia się czymś szczególnym.

Zawieszka dla psa

Każdy zwierzak powinien posiadać przy obroży zawieszkę, która informowałaby o jego imieniu oraz numerze telefonu do właściciela. Nawet przy najbardziej starannej opiece może przydarzyć się coś nieoczekiwanego – i warto pozostawić znalazcom błąkającego się psiaka możliwość łatwego skontaktowania się z właścicielami. Doskonale nadaje się w tym celu zawieszka dla psa z grawerem IMIĘ. Jest nie tylko praktyczna, ale i naprawdę efektowna – spodoba się każdemu psiemu elegantowi i każdej psiej elegantce.

Koc dla psa

To kolejna rzecz, która łączy psy i ludzi – wszyscy lubimy się wygodnie ułożyć, nakryć ciepłym kocykiem i uciąć sobie drzemkę. I skoro już o tym mowa, koc dla psa to kolejny bardzo dobry pomysł na prezent dla domowego pupila, który na pewno doceni. Może więc polarowy KOC DLA PSA z imieniem wygrawerowanym na rogu, tak aby nikt nie miał wątpliwości co do tego, do kogo należy?

Przeczytaj:  Pies skomli i piszczy - dlaczego tak robi? Wszystkie możliwe przyczyny

Frisbee dla psa

Nic lepszego nad wspólną zabawę – dlatego personalizowane frisbee dla psa EURODISC to coś, co przyniesie wiele radości zarówno psu, jak i jego opiekunowi. Nie pozostaje nic innego jak tylko wyjść na dwór i… spędzić długie godziny na wspaniałej zabawie, po której, tak, owszem, drzemka pod ulubionym kocem będzie jak najbardziej wskazana!

Legowisko dla psa

Trudno chyba wyobrazić sobie, żeby pies nie miał swojego legowiska – w końcu legowisko dla psa jest jak łóżko dla człowieka… i mało kto, chyba że największy asceta, chciałby spać np. na ręczniku rzuconym na podłogę. Co więc na prezent dla psa? Np. legowisko dla psa BASKETBALL, które nie tylko zagwarantuje swojemu nowemu właścicielowi wyjątkowy komfort, ale też stanie się wspaniałą dekoracją pomieszczenia.

Bomba kąpielowa dla psa

Nie wszystkie czworonogi za tym przepadają… No dobrze, powiedzmy zupełnie uczciwe – mało które przepadają za kąpielą. Nie ma jednak ucieczki, od czasu do czasu każdemu należy się wykąpanie. Aby było ono bardziej przyjemne i mniej stresujące, przyda się bomba kąpielowa dla psa. KOŚĆ zapewni atrakcję i psu, i człowiekowi!

Miska dla psa

Śniadanie zjedzone w ulubionym naczyniu będzie smakowało zdecydowanie lepiej – trudno wyjaśnić to w jakikolwiek logiczny sposób, ale tak to właśnie wygląda, zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt. A zatem miska dla psa to kolejny pomysł na sympatyczny prezent. Miska ceramiczna dla psa PATYK nie tylko sprawdza się w praktyce, ale też świetnie wygląda! Doskonale nadaje się więc na upominek – zwłaszcza jeśli chodzi o taki, który będzie wykorzystywany na co dzień.

Jak pokazują powyższe przykłady, pomysłów na prezent dla psa jest wiele – i zdecydowanie warto od czasu do czasu na jakiś się zdecydować. Jeśli zaś szukasz jeszcze innych oryginalnych upominków, zajrzyj koniecznie na Crazyshop.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.